Biżuteria artystyczna z żywicy – CALDESIA, Piękno w Naturze

CALDESIA to firma, która od 2014 roku zajmuje się projektowaniem i tworzeniem najwyższej jakości autorskiej biżuterii inspirowanej pięknem przyrody. Specjalizujemy się w biżuterii artystycznej z żywicy, w której znajdują się zatopione naturalne rośliny. Wszystkie oferowane elementy są wykonywane ręcznie, z największą starannością i pieczołowitością. Pracownia biżuterii z żywicy mieści się w Bolechowie (okolice Poznania).

Nasze wyroby uwieczniają naturalne piękno kwiatów, szyszek, mchu czy liści, dodając przedmiotom niepowtarzalnego charakteru. Poza biżuterią z kwiatów i żywicy wykonujemy również na zamówienie ozdoby pamiątkowe. W tym rodzaju biżuterii w kroplach żywicy mogą zostać zatopione kamyczki, muszelka, piasek z plaży czy też ząb dziecka. Zajmujemy się również produkcją gałek meblowych, w których wnętrzu umieszczamy kwiaty, dmuchawce, nasiona. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność – sprawdzą się zarówno jako dodatek do nowoczesnych, jak i klasycznych mebli.

Dlaczego warto postawić na biżuterię z żywicy?

Biżuterię z kwiatów i żywicy wyróżnia niepowtarzalność – nigdy nie wyprodukujemy dwóch takich samych elementów, gdyż w przyrodzie nie ma dwóch identycznych kwiatów czy muszelek.

Biżuteria z żywicy sprawdzi się idealnie jako prezent dla każdej kobiety. Unikalne kolczyki z żywicy doskonale będą się komponować z każdego rodzaju odzieżą. Ich uzupełnienie o wisiorki, pierścionki czy naszyjniki pozwala stworzyć pełną stylizację, która dzięki swojej niepowtarzalności zwróci uwagę każdego.

Chcąc zapewnić Klientom bezproblemowy dostęp do oferty, realizujemy sprzedaż wysyłkową naszych wyrobów. Osoby, które przed zakupem chcą na żywo obejrzeć modele, zapraszamy do udziału w Giełdach Biżuterii i Minerałów, które są organizowane w wielu miastach Polski oraz do pracowni.